Whatsapp 0543 768 35 53 Müşteri Hizmetleri 0507 143 22 78

İtalya Turu 4 Gece 5 Gün

ROMA (1) - FLORANSA (1) - VENEDİK (1) – MİLANO (1) (Roma gidiş - Milano dönüş)
Tarih Aralığı Gidiş Tarihi: 10 Kasım 2019, Pazar Dönüş Tarihi: 15 Kasım 2019, Cuma

Fiyat

Tek Kişilik odada kişi başı €780
2 Kişilik odada kişi başı €650
650 €

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI  650 €   

TEK KİŞİLİK ODA  780 €

1. Gün İSTANBUL - ROMA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus havayolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 09:30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 535 sayılı tarifeli seferi ile saat 12.05’te Roma'ya uçuş. Yerel saat ile 13.40’ta varış ve havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panaromik şehir turu için hareket. Turumuzda, Vatikan ve San Pietro Katedrali, Colosseo, Roma Forumu, Venedik meydanı, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otele transfer olunacak. Geceleme otelde.

 

2. Gün ROMA - FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından Floransa'ya hareket ediyoruz. Floransa’ya varışı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda Arno Nehri, Ponte Vecchio köprüsü, San Giovanni Battista, Vaftizhane, Santa Maria del Fiore Katedrali (Duomo) ve Signoria Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde  otelimize transfer. Geceleme otelde.

 

3. Gün FLORANSA - VENEDİK

Sabah kahvaltısının ardından Venedik`e hareket ediyoruz. Venedik’e varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda San Marco Meydanı ve Kilisesi, Tövbe Köprüsü, Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi, Giorgio Maggiore Kilisesi ve Büyük Kanal görülecek yerler arasındadır Tur sonrası otele transfer olunacaktır. Geceleme otelde.

 

4. Gün VENEDİK - MİLANO

Sabah kahvaltısının Milano’ya hareket edilecektir. Milano’ya varış ve panoramik şehir turu. Turumuzda Duomo katedrali, Fortezza kalesi, La galleria ve dünyaca ünlü moda markaların bulunduğu lüks cadde ve sokaklar görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer olunacaktır. Geceleme otelde.

 

5. Gün MİLANO - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından uçak saatine bağlı olarak Milano havalimanı’na transfer olunacaktır. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 706 sayılı tarifeli seferi ile saat 14.00’da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 17.40’ta İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

4* otellerde 4 gece kahvaltı dâhil konaklama

Programdaki Geziler

Turkce Rehberlik

Akşam yemekleri restauranlarda (yemekler guvenilir restaurantlarda hizmet vermekteyiz.)Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul Roma gider ve Milano döner uçak biletleri

Vize ücreti (125 Euro)

Vaporetto ücreti (15 Euro),

Yurt dışı çıkış harcı bedeli 15 TL!

Müze ve ören yerleri giriş ücretleri